جاهای دیدنی گرجستان

معرفی پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس یک پارک چند منظوره است که در گرجستان آفریننده شده است. این پارک شامل کلکسیون ی ورزش های آبی جالب و منحصر به فردی است که هر کدامشان می توانند برای بازدید کننده سراسیمگی های مربوط خودش را داشته باشند. وسعت این پارک حدود ۲۰ هکتار است و اقمشه استخرها و سرسره های آبی را در خود جای داده است. به جرات می توانیم بگوییم که عهد احوال افزون خوش و رنج انگیزی را در بین سرسره های و استخرهای پرعمق ای پارک خواهید داشت.

بهترین زمان برای مصرف از امکانات پارک آبی جینو پارادایس تفلیس فصل شتا است. این پارک در نیمه ی دوم اردیبهشت تا نیمه اول مهر ماه از لحاظ دمای ها و وفاق دمای بدن با محیط برای متجاوز گردشگران فارسی و انیران قابل تحمل است و می توانند از سفرشان لذت ببرند. برای این که بتوانید از پارک آبی جینو پارادایس تفلیس حتما در طول سفرتان بهره ببرید سعی کنید که تا بارش برف آغاز نشده برنامه سفری خودتان را نظام نمایید.

تفریحاتی که در این پارک خوف انگیز آبی می توانید اعمال دهید کمی فراتر از تصورتان است. در این پارک می توانید همچون تارزان از طناب آویزان شوید و از این طرف پارک به آن طرف پارک بروید. بازهم می توانید گروهی تشکیل دهید و در کنار هم فوتبال ساحلی را هم آزمون کنید.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-11 03:40:11

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 78 = 85

بستن