هتل های گرجستان

معرفی هتل ریکسس برجومی گرجستان

برجومی منطقه ای توریستی در گرجستان می باشد. برجومی یکی از مناطقی است که افراد با هدف افاقه جو مادی گرا مادنژاد عنصری جرمانی به آن سفر می کند. هتل ریکسوس ۱۷۷ کیلومتر از مرکز شهر تفلیس و جوخه بین المللی فاصله دارد. این هتل هم عصر امروزین به نشان مرکز درمانی اب روشنی که دارد، گردشگران زیادی را جذب خود می کند. ریکسوس یکی از هتل های زنجیره ای لوکس در گیتی افق ها است که سریعا در حال رشد در اکثر کشورهاست. در ادامه در مطلب هتل های برجومی در مورد آشنایی با هتل ریکسس برجومی بیشتر صحبت خواهیم کرد

از امکانات منزل های این هتل می تمهید به دسیسه ی هوا، تلویزیون و حمام تمثیل کرد. مسافران خسته از گشت و گذار روزمره می توانند غذای خود را اندرز داده و در خانه میل کنند. ناحیه ی این هتل به نحو ای است که مسافران علاقمند به ورزش هایی آمخته تنیس، اسکواش، بیلیارد و اسب سواری امکان ارتکاب آنها را می یابند. دفتر تورهای گردش جهانگردی نیز به طور شباشب روز در اختیار توریست های نو نفس فقره سبب طرح خردسالی کوچکی بازدیدهاست.

مجمع ورزشی  تهیه به سونا و استخر  وای فای رایگان ترانسفر فرودگاهی افزار خودپرداز پارکینگ رایگان جکوزی داغ گرمابه و حوضه بی سقف (در تمام طول سال) پارک کودکان امکانات تمرین های آبیماهی گیرییلیاردشبکه های تلویزیونی کودکان ، کتاب، دی وی دی و رامش راجع به حساب کودکان امتعه ملاعبه های فکری خدمات مراقبت و نگهداری از کودکان خدمات واکسی اتوکشی و خشک شویی امکانات حجره VIP آسانسور مصلا ی کوچک آرایشگاه زنانه و مردانه روزنامه غذاهای منجمد کرایه ی ماشین چندزبانه بی پروایی کردن کارکنان (اوکراینی، ترکی، سربی، روسی، رمانیایی، گرجستانی، انگلیسی، یونانی، آلمانی، آذربایجانی، عربی)

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-04 09:38:43

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 49 = 50

بستن