مراکز خرید گرجستان

معرفی مرکز خرید تفلیس مال تفلیس گرجستان

تفلیس مال، اولین و بزرگترین مرکز تجاری در قفقاز جنوبی است. این مرکز در سطح استانداردهای جهانی است و به شهرت قابل توجهی در گردشگری گرجستان رسیده است. علاوه بر فروشگاه، در این مرکز تجاری کامل، امکانات دیگری مثل انواع تفریحات و سرگرمی‌ها وجود داد.

معماری این مرکز بسیار خلاقانه و طبق اصول معماری سبز است. در عین حال که المان‌های مدرن را دارد، به نحوی طراحی شده که گوشه‌ای از فرهنگ معاصر این کشور را نیز به نمایش بگذارد.

دسترسی به این مرکز بسیار راحت است و از مرکز شهر می‌توانید خود را به این مجموعه برسانید و از خرید کردن در یک مجموعه‌ی تجاری لوکس، در کنار اعضای خانواده لذت ببرید. این مجموعه چهار طبقه دارد. مساحت آن ۷۴ هزار مترمربع است؛ بیشتر از ۱۵۰ فروشگاه دارد و پارکینگ آن برای ۲۷۰۰ خودرو ظرفیت دارد. از دیگر بخش‌های آن می‌توان به هایپرمارکت ۱۵ هزار مترمربعی و یک مرکز تفریحی هزار مترمربعی اشاره کرد.

از تفریحاتی که در این مرکز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است، می‌توان به فودکورت و یک مجموعه‌ی سینمایی در چند پرده اشاره کرد. پارکینگ این مرکز هم رایگان است. قرار است در سال‌های آتی، نمایش مد و سالن ورزشی به این مجموعه اضافه شود تا بازدیدکنندگان آن بتوانند یک روز کامل را به گردش و تفریح بگذرانند، در آسایش کامل خرید کنند، لذیذترین غذاها را نوش جان کنند و در رویدادها و فستیوال‌های مختلف شرکت کنند.

فضای داخلی این مرکز متناسب با فصل تغییر می‌کند. علاوه بر نمایشگاه‌های فصلی و گالری‌های دیدنی که متناسب با حال و هوای چهار فصل سال برپا می‌شود، تزیینات و دکوراسیون مجموعه و فروشگاه‌ها هم تغییر می‌کند.

ساعت کار این مجموعه هر روز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-11-14 14:03:40

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 + = 84

بستن