هتل های گرجستان

معرفی بهترین هتل های لوکس تفلیس گرجستان

هتل استمبا تفلیس

هتل استمبا تفلیس (Stamba Hotel) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان یک هتل زیبا و کلاسیک است که در نزدیکی مترو روستاولی در خیابان کوستاوا در محله ورا گرفته است. هتل استمبا تفلیس هم چنین در نزدیکی کنسرت هال تفلیس هم قرار گرفته است. هتل استمبا تفلیس دارای پارکینگ رایگان است و امکانات هتل مریوت تفلیس شامل شاتل فرودگاهی، اتاق های سیگار ممنوع برای افرادی که به سیگار حساسیت دارند، سرویس در اتاق و یک بار با طراحی استثنایی و کلاسیک است.

هتل آیوتا تفلیس

هتل آیوتا تفلیس (IOTA Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان یک هتل زیبا و لوکس است که در ۳۰۰ متری میدان آزادی تفلیس قرار گرفته است. هتل آیوتا تفلیس به مرکز شهر قدیمی تفلیس بسیار نزدیک است. هتل آیوتا تفلیس دارای امکاناتی شامل شاتل فرودگاهی، اتاق های سیگار ممنوع، پارکینگ رایگان، امکاناتی برای افراد ناتوان و معلول ، وای فای رایگان، پای ساز و قهوه ساز در همه اتاق ها و بار است.  میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی ۸۰ دلار است.

هتل مریوت تفلیس

هتل مریوت تفلیس (Tbilisi Marriott Hotel) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان یک هتل زیبا و لوکس است که دراوایل قرن بیستم ساخته شده است. هتل مریوت تفلیس در میدان آزادی تفلیس و در ابتدای خیابان روستاولی قرار گرفته است و به مرکز شهر قدیمی تفلیس و جاذبه های دیدنی از جمله کلیسای آنچیسخاتی بسیار نزدیک است. هتل مریوت تفلیس دارای پارکینگ مجانی است و امکانات هتل مریوت تفلیس شامل یک سالن بدنسازی و سالن های کنفرانس، ۹ اتاق جلسه، همچنین یک رستوران شیک و معروف و یک سالن بار قدیمی با نوشیدنی های کوکتل فرانسوی است.

هتل بیلتمور تفلیس

هتل بیلتمور تفلیس (Biltmore Hotel) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان در تفلیس گرجستان یکی از بلندترین آسمان خراش های شیشه ای در منطقه قفقاز است که دارای چشم اندازی از رود کورا است. هتل بیلتمور در تفلیس از موزه ملی گرجستان حدودا ۱۰ دقیقه پیاده روی فاصله دارد و در خیابان روستاولی قرار گرفته است. امکانات هتل بیلتمور شامل ۲ رستوران بین المللی و یک بار در طبقه سی ام با منظره ای پانورامیک از تفلیس است. همچنین هتل بیلتمور دارای یک سالن بدنسازی، سنا و یک استخر سرپوشیده است. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی ۶۰۰ لاری است.

هتل ایوریا رادیسون بلو

هتل ایوریا رادیسون بلو(Radisson Blu Iveria Hotel) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان با نمای شیشه ای در کنار رودخانه کورا قرار گرفته است که حدود ۴ دقیقه از ایستگاه متروی روستاولی و ۲٫۹ کیلومتر از قلعه ناریکالا تفلیس فاصله دارد. امکانات هتل رادیسون بلو تفلیس شامل استخرهای سرپوشیده و سرباز، سونا، مرکز تناسب اندام و همچنین کافه های مدرن و رستوران های بین المللی آسیایی یا ایتالیایی است. هتل رادیسون بلو تفلیس همچنین دارای یک کازینو، یک مرکز خرید و سالن های کنفرانس است. قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی ۵۰۰ لاری است.

هتل پرفرنس هالینگ تفلیس

هتل پرفرنس هالینگ تفلیس (Hotels & Preference Hualing Tbilisi) از بهترین هتل های ۵ ستاره تفلیس گرجستان در یک منطقه مسکونی در اطراف شهر تفلیس است که حدود ۹ دقیقه پیاده روی از دریای تفلیس و ۱۳ کیلومتر از فرودگاه بین المللی تفلیس فاصله دارد. این هتل به مرکز شهر و جاذبه های توریستی نزدیک نیست اما در رده بندی هتل های لوکس و ۵ ستاره تفلیس قرار دارد. از امکانات هتل پرفرنس هالینگ تفلیس می توان به ۲ استخر سرپوشیده، یک بار و یک سالن بدنسازی به علاوه یک سالن بزرگ برای جلسه و سالن رقص برای برگزاری عروسی های مجلل اشاره کرد. قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی ۴۰۰ لاری است.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-05-04 01:01:47

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

69 − = 61

بستن