جاهای دیدنی گرجستان

معرفی بهترین مسیرهای طبیعت گردی گرجستان

چاوخی

این مسیر روستای جوتا در کازبگی را به خوسورتی یکی از بلوکها قرون وسطاییِ گرجستان، لاینقطع می کند. با عنایت به مجاورت این ناحیه مشهود به هفت قله نزدیک بی فاصله به هم، این ممر زیاد رنج انگیز است. یکی از دلیل ها اصلی این فطرت جنگجویی این است که از جوامع آرکوتی فهم کنید، جایی که شما با دره های نفس گیر، آبشارهای ناروا و تنهایی کامل برملا می شوید.

دریاچه های منقش آبودلائوری

برای فطرت جنگاوری در گرجستان در وسط این دریاچه ها، اوان باید از تفلیس به روستای باریسکاهو در Kvesureti بروید و سپس از روستای روشکا، مسیری را به سمت بحیره های خوش تفرجگاه کون جنگجویی کنید. درعوض جهت پیوستن به دو دریاچه اول، مرزها اسنان ۷ کیلومتر و از باب پیوند به نهایی دریاچه، نیم روزگار اخری را باید طی کنید.

در این جا سه دریاچه با رنگ های مختلف می بینید: آبی، سبز و سفید. شما می توانید اگر شرایط کمپینگ دارید، یک شب را در کنار این دریاچه بمانید و اگر هم نمی خواهید در این ناحیه شب مانی داشته باشید، به صلح می توانید این سفر را یک روزه ادا دهید.

دریاچه بلک راک

این دریاچه که در پارک ملی لاگودخی وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق است، جزو مسیرهای شیب دار است، درعوض جهت آن هایی که به پیاده روی در شیب طریقت دارند. با این حال، تخته سیاه انگش تنما هایی که پیش رویتان است، واقعا بها تشریف فرما شدن را دارند. لاگودخی، قدیم ترین منطقه نهادین نگهبانی شده در گرجستان است که مسیرهای متعددی را درخصوص گردشگران محتاج می باشد.

شما در این صراط از بک های بیش براز تردد خواهید کرد و اگر خوش شانس باشید می توانید حیواناتی شبیه گوزن، بز کوهی و یا شوکا را ملاحظه کنید. بحیره بلک راک بندها ۳ شباهنگ و زاغ متر برتر از سطح دریا استقرار دارد و به همین ذهن یک خلق فوق العاده کوهستانی اطرافش را محزون است.یک مسلک رفت و بازگشت و یک حامی در سه کیلومتری دریاچه نیز در سال ۲۰۱۶ بازگشایی شده است که می توانید به آن جا نیز بروید.

پارک برجومی

پارگ ملی برجومی-خاراگولی یکی از بزرگترین پارک ملی های گرجستان است که به یاد منظره ها دیدنی و خودپسندی وسوسه و هم نیستی وحش نوال که در آن می باشد، نامور است. این پارک ملی مسیرهای متعددی بابت هر انفراد با سطح توانگری مختلف، حاضر کرده است. این مسیرها ۹ هیئت نهج وجد می باشند که در تمام پارک مرئی شده هستند.

در میان آن ها یکی از معشوق ترین ها را می توانمندی شاهراه اندرو نامید که جمع بر چشم اندازهای فوق العاده ای که برایتان در این راه وجود دارد، دسترسی به بلندترین قله این ناحیه یعنی Sametskhvario نیز از آبگینه این مسیر، امکان پذیر است. شما می توانید در حامی ها با بورس بیش کمی بمانید، پس بی چیز تراشیدن که با خود برای شب مانی چادر حمل کنید و این کار شما را معتدل کرده است.

 دریاچه توباوارچخیلی

اسم این بحیره به اصطلاح مگرلیان (یکی از صلح های گرجی که در ناحیه سامگرلو مکالمه می شود) است و برگردان آن دریاچه های نقره ای می باشد.این دریاچه ها در قلب کوه های اگریسی وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق هستند و ناحیه اسوانتی و کم خراج را از هم جدا می کنند. در واقع مطلب کامل و ناقص مسیرهای ابداع دلاوری در گرجستان این چگونگی یکی از سخت ترین ها می باشد. بابت پیوستن به بحیره سه روز پیاده روی و کوهنوردی ضروری است که در پایان به چشم اندازی خواهید رسید که نرخ اعتبار این مزاحمت رنج را دارد.این راه ایضاً یکی از خطرناک ترین مسیرهاست، پس مراد می شود که با یک معصوم ولی پیشرو به بحیره بروید.

مستیا به اوشگولی

یکی از یار ترین بلوکها دیدنی به خاطر کوله گردها و تکوین آشنایان مستیا می باشد. این شهر دیدنی در ارتفاعات فرازین تثبیت دارد که حتی در تموز هم هوای سرما و حرارت سردی مزاج دارد. اما یکی از بهترین و زیباترین مسیرهای خلق جنگجویی در گرجستان مسیری است که روستای مستیا را به روستای کوچکی به نام اوشگولی می رساند.

این نهج دارای جذبه های ذاتی و بازهم باستانی مربوط به تاریخ مهم می نکهت امید و راه کوتاهی نیز دارد. ودیعه درستکاری به تسریع و قدرت بدنتان ثغور ۲ تا ۴ روز در راه خواهید بود. می توانید از باب جایگیری افزون بر کمپینگ در منزل ساختمان های دهگان نیز بمانید.

اومالو به شتیلی

اومالو مرکز ناحیه توشتی می باشد. منهاج اومالو به شتیلی و یا برعکس از مسیرهای جالبی است که در آن می توانید معماری قرون وسطی و سنت های دیرینه را ملاحظه نمایید. از اومالو که سرآغاز می کنید، از کنار روستاهای آشنا داشتنی توشتی می گذرید و هر چه جلوتر می روید، اجتماع منطقه ها کمتر و کمتر می شوند.

در بخش اول این سلک آفرینش گردی در گرجستان، شما از میان یک دره بلا ساکن گذر ردشدن می کنید و در طول سفرتان ممکن است گله های گوسفندی که به ابداع حس و حال خاصی می دهند را ببینید. نیز احتمالا کسان دیگری که در این منهج در حال خلقت جنگاوری هستند نیز در کنار شما باصره خواهند شد.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-25 03:38:20

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

بستن